RT Osmosis - шаблон joomla Создание сайтов

L'Equip de Pony Games 1º Classificat en la lliga Catalunya

equip pony games 2016

 Fa un any que els nostres alumnes es van reunir sota la direcció de la nostra professora Laura Romeu i es va crear l'equip de Pony Games amb l'intenció de participar en la lliga catalana que es celebra durant tot l'any per diferents hípiques. Aquest equip ja es una realitat i durant aquest 2016 anirem participant en diferents classificatòries

 

El passat 21 de Febrer es va celebrar a la Hípica Pony Club Catalunya de Sant Just Desvern la Primera Classificatòria on el nostre equip format per la Maria Fuensanta, Judith Merideño, Alba Muntaner, Biel Liñan, i Berta Munne van fer un molt bon paper i de moment són primers en la seva Categoria , menors de 14 Amateur.

Des d'aquí felicitar-los i agrair la seva participació en aquesta competició. 

Els jocs que el passat diumenge van jugar son: Eslàlom, Dos tasses, Cinc tasses, El Carter, Dos Banderes, Cinc Banderes, La corda i El Carton. Tots molt divertits i van gaudir com mai. També em de felicitar als nostres Ponis ( Nika, Petita, Boira, Xispa i Neu) que ho van fer fantàsticament be!!

 L'intenció des del Club Hípica la Lluna es de formar dos nous equips de cara a les pròximes competicions, un de majors de 20 anys que participaria en la categoria Open Amateur i un altre equip de menors de 8 Anys. Si algú hi estigues interessat pot adreçar-se al centre i demanar informació. 

 

Gracies i fins la propera competició.

pony games 2016

Pony Games 2016

Pony Games 2016

Pony Games 2016

Pony Games

Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers per analitzar i millorar la teva experiència de navegació. Per saber mes sobre ús de cookies i com borrar-les, veure informacio de política de cookies.

  En continuar navegant, entenem que acceptes el seu ús.
EU Cookie Directive Module Information